Blog

Zajímavosti ohledně prodeje nemovitosti

🔸Týkala se vás 1. splátka daně z nemovitých věcí?
🔸A vy jste ji prošvihli?
🔸Jak situaci teď řešit?
Na všechny otázky vám odpovím v novém článku na blogu.
🔘 Proč Senát vrátil do Poslanecké sněmovny návrh o zrušení daně z nabytí nemovitostí?
🔘 Kdy tento návrh projde?
🔘 A co to pro nás v praxi znamená?
To vše se dozvíte v novém článku na blogu.

Na realitním trhu se pohybuji již 12 let. Proto moc dobře vím, že profesionální videoprezentace je základním kamenem při úspěšném prodeji vaší nemovitosti. V tomto článku se o videoprezentaci dozvíte více.

Už jste slyšeli o 3D modelování nemovitostí? Sepsala jsem pro vás článek, ve kterém vás s tímto moderním trendem seznámím. V článku najdete konkrétní příklady a videa, kdy jsme s klienty 3D modelování využili a rychle tak našli vhodného kupce.

Prodáváte nemovitost jako spoluvlastník? Určitě vás bude zajímat, že od 1. 7. 2020 se ruší předkupní právo spoluvlastníků nemovité věci. Vše jsem pro vás přehledně vypsala do článku na blog.

Je to tady a rychleji, než jsme čekali! Vláda 8. 7. 2020 odsouhlasila zrušení daně z nabytí nemovitosti. Horké novinky jsem pro vás sepsala v následujícím článku.

Nejdůležitější je stanovení správné ceny…

Lidé mají rádi hezké a upravené věci a také často posuzují nemovitost podle prvního dojmu. Vzhled je jedním z prostředků neverbální komunikace a v souvislosti s prvním dojmem hraje významnou roli.

Způsob prezentace vaší nemovitosti rozhoduje o tom, jestli se potencionální kupující vůbec rozhodne k prohlídce. Jestliže budoucího kupujícího nezaujme vaše prezentovaná nemovitost hned na začátku, je vaše šance jako prodávajícího nulová.

Po těchto telefonátech začnou prohlídky vaší nemovitosti.

Jste již otrávení a nebaví vás jednat s nesolidními zájemci. Zjišťujete, že na to zkrátka nemáte trpělivost ani čas. Neustále vám volají realitní kanceláře a vy, i když jste byli ze začátku zásadně proti, se rozhodnete, že to s nimi zkusíte.