Byty

Splňte si své sny

Hledáte prostorný byt? Nabízím vám krásný byt v osobním vlastnictví v Brně – Černovicích.

Hledáte pěkné a příjemné bydlení, nejlépe po rekonstrukci ve Velkých Opatovicích? Potom bych vám ráda nabídla tento byt na Náměstí míru ve Velkých Opatovicích.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 2+kk. Dům se nachází v Boskovicích na ulici Jiráskova, která poskytuje dobrou dostupnost do centra města, k autobusovému a vlakovému nádraží, k základní škole a školce.

Hledáte hezký byt pro celou rodinu do kterého se můžete nastěhovat, aniž byste museli řešit náročnou rekonstrukci? A chcete naproti bytu také garáž pro vašeho plechového mazlíčka? Pokud právě souhlasně přikyvujete, už hledat nemusíte.

Hledáte prostorný byt? Nechcete ztrácet čas náročnou rekonstrukcí? Potom Vám mohu nabídnout byt, který se nachází ve výstavbě a bude dokončen v měsíci červenci 2018.

Hledáte prostorný byt, kde bude dostatek místa pro Vás a vaši rodinu? Nechcete ztrácet čas náročnou rekonstrukcí? Potom Vám mohu nabídnout byt, který se nachází ve výstavbě a bude dokončen v měsíci červnu 2018.

Chcete, aby se tato nemovitost nacházela v nádherném prostředí v blízkosti krásné přírody, kam se k vám zákazníci budou rádi vracet?

Potom mám pro vás tento rekreační areál se kterým můžete změnit své sny ve skutečnost. 

Rezervováno - Byt 2+1 ve Velkých Opatovicích

Hledáte pěkné a příjemné bydlení, nejlépe po rekonstrukci? Potom bych vám ráda nabídla tento byt o vel.2+1 v osobním vlastnictví na Náměstí míru ve Velkých Opatovicích.

Nabízíme zrekonstruovaný, pěkný byt dispozičně rozdělený jako 2+1.

Skvělá investiční příležitost! Dovoluji si Vám nabídnout zrekonstruovaný, pěkný byt dispozičně rozdělený jako 2+1.