Domy

Splňte si své sny

Výhodná investice vás do nosu netrkne každý den. Ale dnes máte štěstí, jednu pro vás mám. Jste připraveni nechat své peníze vydělávat? Pokud ano, pojďte se mnou podívat na tento dům.

Hledáte vhodnou investici? Potom bych Vám ráda nabídla dům vhodný pro rekonstrukci v Benešově u Boskovic.

Hledáte vhodnou investici? Potom bych Vám ráda nabídla dům, ve městě Jevíčko.

Hledáte prostorné a příjemné bydlení v Boskovicích? Potom bycm vám ráda představila tento dům. Jedná se o koncový dům o velkosti 5+2 s garáží, zahradou a uzavřeným dvorem

Prodáno - RD Boskovice

Hledáte v Boskovicích dům za cenu bytu? Potom bych vám ráda nabídla tento dům o velikosti 3+1 se dvorem, venkovním posezením a zahradním domem.

Prodáno - RD Brťov

Milujete klid a krásu přírody na vesnici? Chcete zahradu, dílnu , kde se toužíte realizovat? Potom bych Vám ráda nabídla dům se zahradou, prostornou kolnou a uzavřeným dvorem v Brťově u Velkých Opatovic.

Prodáno - RD Křetín

Hledáte pro svoji rodinu prostorný dům v blízkosti krásné přírody? Potom Vám mohu nabídnout prostorný dům, který můžete využít nejen pro bydlení, ale také i pro podnikání.Jedná se  rodinný dům o vel. 4+1, který se nachází v obci Křetín.

Prodáno - RD Boskovice

Hledáte dům se zahradou, garáží a s venkovním posezením? Potom Vám mohu nabídnout dům v Boskovicích, ul. Čížovky. Jedná se o samostatně stojící, částečně podsklepený dům, zkolaudovaný v roce 1971.

Prodáno - RD Jevíčko

Hledáte vhodnou investici Potom bych Vám ráda nabídla dům, v  městě Jevíčko. Jedná se o dům z roku 1996, který je dispozičně rozdělen na dvě bytové jednotky.

Prodáno - RD Boskovice

Hledáte vhodnou investici, nebo chcete dům pro bydlení se zahradou, garážemi a dvěma bytovými jednotkami? Potom bych Vám ráda nabídla dům v Boskovicích.

Prodáno - RD v obci Obora

Hledáte pro svoji rodinu prostorný dům? Máte už dost přelidněného města nebo Vašeho paneláku a chcete si vychutnat klidné bydlení a krásnou přírodu na vesnici, která je v blízkosti města? Potom Vám mohu nabídnout prostorný dům, který můžete využít nejen pro bydlení, ale také i pro podnikání.

Hledáte ke koupi nemovitost vhodnou pro rekreační ubytování?

Chcete, aby se tato nemovitost nacházela v nádherném prostředí v blízkosti krásné přírody, kam se k vám zákazníci budou rádi vracet?

Potom mám pro vás tento rekreační areál se kterým můžete změnit své sny ve skutečnost.