REZERVOVÁNO - Nemovitost s číslem evidenčním, celoročně obyvatelná, v Kladorubech 5km od Letovic

Hledáte nemovitost vhodnou k rekreaci i celoročnímu bydlení daleko od ruchu města? Už nemusíte, jednu jsem pro vás našla. Jedná se o nemovitost v obci Kladoruby u Letovic, v okrese Blansko.

Nabízím k prodeji nemovitost s číslem evidenčním o dispozici 3+1, která je v současné době celoročně obývána. K objektu náleží sklad paliva, který se nachází rovněž na pozemku. Nemovitost je podsklepená s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. Je postavena ze smíšeného zdiva, lomového kamene a plných cihel. Střecha je sedlová. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva. Celková plocha pozemku činí 502 m², zastavěná plocha je 113 m². Dispozice jednotlivých místností jsou následující: obývací pokoj 17,20 m², kuchyň 8,78 m², pokoj 27,66 m², obytné podkroví 17,95 m², koupelna 4,44 m², WC 1,87 m², schodiště 3,85 m², balkon 14,64 m², zádveří 11,54 m², dílna 18,62 m², kotelna 13,97 m² a sklad 6,89 m². Objekt je připojen na rozvody vody a elektřiny.

 Před objektem je udržovaná kaskádovitá zahrada s dřevníkem a pergolou. K nemovitosti vede zpevněná asfaltová cesta a ke vchodovým dveřím chodník z kamenných kostek. 

 Nemovitost leží uprostřed lesů a přírody, 10 minut od vodní nádrže na řece Křetínce. Nabízí klid daleko od ruchu města. Jedná se o ideální místo k odpočinku a procházkám.

 Zaujala vás tato nabídka? Pokud ano, zavolejte mi. Moc ráda vám vše ukážu osobně a zodpovím případné dotazy.

 Těším se,

Hana Ožvoldíková

Cena: 2 990 000 Kč + provize RK

Pojďte se podívat blíže