Můj příběh

Jak jsem se vlastně dostala k prodeji realit?

Někteří lidé se ke svému vysněnému zaměstnání dostanou ihned po studiích, jiným to trvá delší dobu. Já jsem ten druhý případ.

Po ukončení střední školy s maturitou jsem nastoupila na místo celního deklaranta vzdálené 70 km od mého bydliště.

Záhy jsem se vdala a odešla na mateřskou dovolenou. Ta mi podobně jako milionům dalších žen ukázala, že výbava pro děti je opravdu nákladná.

Tato skutečnost mě přivedla na myšlenku otevřít si kamenný bazar a secondhand s dětskými věcmi. Ze začátku vše vypadalo nadějně, obchod se líbil a brzy si našel své zákaznice.

Bohužel jsem však po čase udělala obrovskou chybu. S vidinou levnějšího nájmu jsem odešla do menších prostor, kam se vešlo méně zboží. Lidí chodilo méně a méně, až jsem po dvou letech musela obchůdek zavřít.

Moje dvě děti syn Jiří a dcera Lucie
Prodaný dům

Poté mne zaujal inzerát velké realitní kanceláře, která hledala realitního makléře. A tak jsem v roce 2008 nastoupila jako zaměstnanec na pobočku do realitní společnosti v Boskovicích na pozici realitní makléřka.

Po dvou letech působení jsem přijala od jednatele realitní společnosti s názvem Agentura PARTNER s. r. o. pana Pavla Jelínka pozici spolupracovníka a vedoucí pobočky v jeho  společnosti.

Tato nabídka pro mě byla z několika důvodů velmi zajímavá. Klienty mohu provádět bezpečně celým procesem prodeje a koupě. Navíc mohu ovlivnit inzerci nemovitostí, o nichž z vlastní zkušenosti vím, že jsou účelové.

Otevřela jsem pobočku realitní kanceláře Agentura PARTNER s. r. o. na ul. 17. listopadu 14 v Boskovicích a do dnešního dne jsme úspěšně zprostředkovali několik desítek nemovitostí.

Jsem také autorkou realitního videokurzu s názvem 6 nejhorších omylů při prodeji Vaší nemovitosti, který si můžete stáhnout na mých webových stránkách. 

Pavel Liška

Bylo mi také ctí zprostředkovat prodej nemovitosti známému českému divadelnímu a filmovému herci Pavlu Liškovi. Tento známý herec prodával svoji nemovitost přes jinou realitní společnost a trápila ho dlouhá doba nabízené nemovitosti. Podařilo se mi ji prodat během dvou měsíců a jeho problém jsem tak vyřešila.

Chcete také poradit s prodejem vaši nemovitosti?

Volejte 733 713 240. Můžete se také zastavit na kávu nebo čaj do mé kanceláře v ul.17.listopadu 14 v Boskovicích, ráda vás uvidím, protože “největší chybu dělá ten, kdo nedělá nic v domnění, že to málo, co udělat může, je bezvýznamné“.  (E. Burke)

                   s pozdravem a láskou Hana Ožvoldíková